США допоможуть Україні зупинити російське домінування в Чорному й Азовському морях | Дніро News

США допоможуть Україні зупинити російське домінування в Чорному й Азовському морях

Посол України в США Володимир Єльченко заявив, що наша держава може розраховувати на підтримку американців, зокрема й постачання зброї. Він певен, що головна спільна мета України й США – припинити домінування Росії в Чорному й Азовському морях.

Зокрема у цій співпраці й надалі продовжуватимуться закупки “Джавелінів”, які є в програмі допомоги на 2021 рік, розповів Володимир Єльченко.

Крім того, вже зараз “Джавелінами” будуть озброюватися підрозділи, які направлятимуться в зону проведення ООС, а це вже зовсім інша розстановка сил, – розповів посол.

Крім того, в контексті українсько-американської співпраці дипломат передовсім відзначив потребу посилювати й модернізовувати військово-морський флот.

“Минулого року ми отримали два кораблі класу Island. Також буквально днями США погодили продаж нам 16 швидкісних катерів Марк VI, оснащених усім необхідним обладнанням і навіть гарматами”, – заявив Володимир Єльченко.

Він підкреслив, що це сучасні патрульні катери, які США самі ввели в обіг лише у 2015 році. До цього часу американці нікому їх не передавали, а тепер вони будуть в українських ВМС.

бойові катери Mark VI

Від Giraff


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях