Стефанчук заявив, що у законі про час введуть нову норму - Дніро News

Стефанчук заявив, що у законі про час введуть нову норму

В законопроєкті про час введуть нову норму — подробиці розповів перший заступник спікера Верховної Ради Руслан Стефанчук.

“Основна норма цього закону, що по всій території України діє єдиний час – київський. Але між першим другим читанням, я думаю, з’явиться норма, ми будемо її ініціювати, що органи місцевого самоврядування у разі необхідності можуть встановлювати не регіональний час, а особливості початку робочого дня.

Тобто якщо вони бачать, що якийсь розрив у часі є, то вони, не скасовуючи київський час, можуть встановити, що робота в певному регіоні буде, наприклад, на півгодини пізніше чи раніше починатися. Але це жодним чином не буде впливати на єдиний київський час на всій території України”, — сказав він.

Стефанчук зазначив, що у переході на літній та зимовий час нема потреби.

“Корисність чи економічність абсолютно не доведена. Те саме ми отримали від усіх інституцій в Україні – ніхто ніколи не проводив жодних висновків щодо того, що воно (переведення годинника — ред.) якимось чином сприяє економії, про яку постійно говорять”, — сказав він.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com