Степанов "нагрів" українців на постачанні вакцини: НАБУ завело справу - Дніро News

Степанов “нагрів” українців на постачанні вакцини: НАБУ завело справу

Популярний український політолог Віктор Таран пише на своїй сторінці в Facebook, НАБУ відкрило кримінальне провадження проти міністра охорони здоров’я Степанова. Підозрюють, що вакцина проти коронавірусу була закуплена за завищеною ціною. До речі, ДП Медзакупки дотримується аналогічної позиції – кажуть Степанов постійно втручався в процес закупівлі вакцини, ніж гальмував процес її поставок. А потім взагалі нав’язав посередника, пов’язаного з екс-чиновником Януковича – Богатирьової.

Політолог зазначає, в історії з китайськими вакцинами є ще один пікантний момент, на який мало хто звертає увагу. Створюється враження, що крім корупційної складової була ще одна причина чому ми вибрали китайців. Уряд Шмигаль домовилося про закупівлю менш ефективних вакцин, оскільки вони не потребують таких низьких температурах зберігання. До речі, цю версію озвучив екс-прем’єр Гройсман, який вважає, що нинішня влада апріорі не була здатна впоратися з цим завданням, тому пішла найпростішим шляхом.

Політолог пише, як результат – ми замовили китайські вакцини, ефективність яких менше 60%, з корупційною націнкою і з незрозумілою датою поставки. Китайці вже заявили, що в квітні вакцини не буде. Залишається сподіватися, що НАБУ розбереться в цій ситуації і Степанов отримає те, на що заслуговує.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com