«Стільки важкохворих ще не бачили»: лікарка розповіла про ситуацію з коронавірусом на Буковині - Дніро News

«Стільки важкохворих ще не бачили»: лікарка розповіла про ситуацію з коронавірусом на Буковині

Протягом останнього часу значно збільшилася кількість ковід-хворих, які поступають до Кіцманської районної лікарні. Водночас зросла і кількість хворих на коронавірус пацієнтів, яких привозять у важкому стані.

Про це розповіла завідувачка інфекційним відділенням Кіцманськоі ЦРЛ Наталія Шелефета, яка однією з перших вакцинувалася від коронавірусу.

“Від початку карантину ми пролікували сотні пацієнтів. Проте такох кількості хворих, як останніх 2-3 тижні, причому такого ступенія важкості, ми не бачили за ввесь сезон. Справді, важких випадків стало значно більше. Можливо, причина в тому, що люди пізно звертаються. Наразі ми спостерігаємо більше молодих – 40-42 роки”, – зазначає лікарка.

На думку Наталії Шелефети, однією з причин такого спалаху захворювання міг стати зимовий відпочинок. Зокрема, на запитання чи міг вплинути на ріст захворювання відпочинок на гірськолижних курортах, лікарка відповіла:

“Вважаю, що так. Тому що молодь хотіла відпочивати. Вони заразилися, а вдома ще обов’язково заразили своїх родичів”.

Наразі ситуація у лікарні ще не критична, але на межі, каже медик.

“Наше інфекційне відділення розгорнуте на 30 ліжок. Вони завжди заповнені. Щойно хтось виписується, на його місце одразу лягає хтось інший. Також для хворих на коронавірус пацієнтів залучили ще три відділення – інфекційне, терапевтичне та травматології. І буквально 2 тижні тому розгорнули ще кардіологічне відділення. Наразі (станом на 26 лютого – ред.) нас уже є 115 хворих. І майже усі ліжка заповнені. Заповненість усіх чотирьох відділень складає понад 70 відсотків”, – зазначила Наталія Шелефета.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com