Сурков — політичний лох — віцеспікер Верховної Ради – Дніро News

Сурков — політичний лох — віцеспікер Верховної Ради

Експомічник президента РФ Володимира Путіна Владислав Сурков є «політичним лохом», заявив перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

За його словами, особистість колишнього російського чиновника і його недавнє інтерв’ю, в якому він допустив шовіністичні висловлювання на адресу України, не гідні обговорення.

«Я глибоко переконаний, що дрібний шовіністичний КДБіст, який програв підкилимну боротьбу навіть у своїх стінах, не вартий того, щоби українці коментували його бачення. Він — політичний лох у своїй державі», – заявив Стефанчук в інтерв’ю.

Віцеспікер українського парламенту вважає, що за допомогою провокаційного інтерв’ю Сурков хотів «привернути до себе увагу».

«Я не хотів би коментувати чиїсь, як то кажуть, “вологі фантазії” — хай вони залишаться при ньому. <…> Шавки потявкають, а караван іде», – додав Стефанчук.

Нагадаємо, у своєму першому скандальному інтерв’ю після відставки з поста помічника президента РФ Владислав Сурков допустив шовіністичні висловлювання про Україну та українців. Зокрема, він заявив, що «України немає», а «є українство» і «специфічний розлад умів».

25 січня стало відомо, що помічник президента Росії Владислав Сурков покинув державну службу. Він відповідав за формування політики щодо України і співпрацю з Абхазією і Південною Осетією. Чиновника також називали «архітектором» війни на Донбасі і головним ідеологом створення терористичних утворень «ДНР» і «ЛНР» на сході України.

18 лютого Володимир Путін прийняв відставку Суркова, підписавши відповідний указ.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com