Сирітки знайшли своїх батьків, одразу трьох: геї, які живуть разом, "зламали" закон заради кохання - Дніро News

Сирітки знайшли своїх батьків, одразу трьох: геї, які живуть разом, “зламали” закон заради кохання

З дуже лояльного і терпимого штату Каліфорнія (США) прийшли доволі цікаві новини. Нашим читачам тепер буде, що обговорити. Так, тріо татусів, які виховують двох діточок, вирішили захистити своїх спадкоємців за допомогою закону.

Про цю історію стало відомо завдяки публікації авторитетного американського видання New York Post в мережі Instagram.

Історія трьох татусів з Каліфорнії, фото: Facebook

“Якщо наша дитина, не дай бог, потрапить до лікарні, один з батьків не зміг би його відвідати”, — заявив один з татусів Джеремі Аллен Ходжес.

Історія трьох татусів з Каліфорнії, скріншот: Instagram

Гей-тріо Ієн Дженкіс, Алан Мейфілд та Джеремі Аллен Ходжес дуже хвилювалися через те, що якщо їх не буде офіційно визнано батьками, то їхні діти позбудуться права користуватися страховками або пенсійними накопиченнями всіх трьох батьків.

Історія трьох татусів з Каліфорнії, фото: Facebook

Історія, звичайно, варта уваги з точки зору юриспруденції – адже сім’ї зазвичай складаються з двох батьків і дітей, навіть в гомосексуальних парах. Однак тут хлопці вирішили боротися з системою, все таки ці люди досить відомі особистості після таких відкритих стосунків.

Історія трьох татусів з Каліфорнії, фото: Facebook

За інформацією місцевих журналістів, і зі слів самого тріо у дітей не виникає плутанини з батьками: для діток Пайпер та Паркера Ходжес — батько (daddy), Дженкінс — тато (papa), а Мейфілд — дада (dada).

Історія трьох татусів з Каліфорнії, фото: Facebook

“Сім’ю створює кохання. Сім’ї можуть виглядати по-різному. Але якщо ви дбаєте про своїх дітей і робите все, щоб дати їм найкраще, то інше не має значення”, – заявив Дженкінс, який, мабуть, в сім’ї глава.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com