Telegram планує залучити $1 млрд на виплату боргів - Дніро News

Telegram планує залучити $1 млрд на виплату боргів

Мессенджер Telegram планує залучити один мільярд доларів, пропонуючи інвесторам фінансування облігацій.

Зазначається, що Telegram постійно зазнає збитків, групі не вистачає капіталу, а активи не покривають зобов’язань. Також до кінця квітня месенджер має повернути інвесторам понад $600 млн боргу.

Зокрема, збитки компанії у 2018 році становлять $172,7 млн, а у 2019  $150,9 млн. У першому півріччі 2020 року компанія повідомила про прибуток в $151,3 млн, але він був отриманий в результаті переоцінки заборгованостей перед інвесторами, скоротився на $303 млн.

Telegram збирається розмістити  п’ятирічні облігації номіналом не менше $200 000 на Міжнародному ринку Лондонської фондової біржі.

“Якщо Telegram проведе IPO, власники облігацій отримають право конвертувати їх в акції з дисконтом в 10 % до ціни розміщення. IPO на великій міжнародній біржі — стратегічний варіант для компанії зі спроможностями залучити більше капіталу від більшого кола інвесторів”, – зазначили в виданні.

Розрахувавшись за строковими боргах шляхом випущених облігацій, команда Telegram збирається у різні  способи монетизувати месенджер.

Одним з нововведень стане запровадження рекламних постів в канали Telegram. Також месенджер планує продавати преміальні наліпки, вводити в чати ігри, створювати додаткові сервіси для корпоративних клієнтів і організувати платформу для продажу.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com