Терміни запуску IKEA в Україні можуть бути скориговані через пандемію коронавірусу – Дніро News

Терміни запуску IKEA в Україні можуть бути скориговані через пандемію коронавірусу

Шведська компанія IKEA, найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому, аналізує наступні кроки та можливі дати запуску бізнесу в Україні у зв’язку з пандемією коронавірусу.

“Ми підтверджуємо свою прихильність Україні та плани з виходу на український ринок, тому у зв’язку з пандемією коронавірусу аналізуємо можливі тимчасові рамки й наступні кроки”, – йдеться в офіційній відповіді IKEA на запит агентства “Інтерфакс-Україна”.

Зокрема, раніше компанія повідомляла про наміри запустити e-commerce в Україні навесні-2020.

“Протягом цієї надзвичайної ситуації IKEA у всьому світі дотримується вказівок відповідних органів державної влади та Всесвітньої організації охорони здоров’я, адже безпека співробітників, покупців і партнерів є безумовним пріоритетом. Цей принцип залишається для нас ключовим і в роботі на українському ринку”, – резюмується в коментарі.

Як повідомлялося, у вересні 2018 року компанія IKEA офіційно заявила про відкриття першого в Україні магазину у форматі city store у 2019 році. Об’єкт мав відкритися в київському ТРЦ Ocean Mall. Однак пізніше ритейлер заявив, що у зв’язку із затримкою будівництва ТРЦ компанія розглядає альтернативні шляхи запуску бізнесу в Україні.

Влітку-2019 IKEA оголосила про запуск офіційного веб-сайту для українських споживачів і набір персоналу для роботи в першому магазині міського формату в Києві (майже 100 працівників). Відкриття магазину було заплановано на кінець 2019 року, проте наприкінці року заявила, що вирішила спочатку запустити електронну комерцію (весна 2020 року), а після цього – фізичний магазин.

Розвитком мережі в Україні займається “IKEA Південно-Східна Європа”, що є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.). Компанія займається роздрібним бізнесом IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com