Трамп оголосить у США режим НС через поширення наркотиків - Дніро News

Трамп оголосить у США режим НС через поширення наркотиків

Прийняти екстрені заходи глава Білого дому має намір після 29 жовтня.

Як повідомив журналістам президент Сполучених Штатів Дональд Трамп, американці дуже часто почали вживати опіати, з-за чого в країні може бути оголошено режим надзвичайного стану. Прийняти екстрені заходи глава Білого дому має намір після 29 жовтня.

Згідно з думкою Дональда Трампа, в даний час в Сполучених Штатах спостерігається «страшна» ситуація з наркотичними речовинами. Лідер американців ще раз нагадав про важливість для держави зведення стіни на кордоні з Мексикою, одним з головних завдань якої буде перешкоду для розповсюдження наркотичних засобів на території США. Щоб привернути увагу громадськості до ситуації, що склалася, Трамп має намір на наступному тижні (після 29 жовтня) запровадити в країні режим надзвичайного стану.

Раніше президент Сполучених Штатів повідомляв про намір змусити уряд Мексики частково профінансувати будівництво стіни на кордоні між сторонами, посилаючись на взаємовигоду. Згідно думки Трампа, бар’єр для нелегалів допоможе зменшити рівень злочинності як в США, так і в Мексиці.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com