Трамп оголосить у США режим НС через поширення наркотиків – Дніро News

Трамп оголосить у США режим НС через поширення наркотиків

Прийняти екстрені заходи глава Білого дому має намір після 29 жовтня.

Як повідомив журналістам президент Сполучених Штатів Дональд Трамп, американці дуже часто почали вживати опіати, з-за чого в країні може бути оголошено режим надзвичайного стану. Прийняти екстрені заходи глава Білого дому має намір після 29 жовтня.

Згідно з думкою Дональда Трампа, в даний час в Сполучених Штатах спостерігається «страшна» ситуація з наркотичними речовинами. Лідер американців ще раз нагадав про важливість для держави зведення стіни на кордоні з Мексикою, одним з головних завдань якої буде перешкоду для розповсюдження наркотичних засобів на території США. Щоб привернути увагу громадськості до ситуації, що склалася, Трамп має намір на наступному тижні (після 29 жовтня) запровадити в країні режим надзвичайного стану.

Раніше президент Сполучених Штатів повідомляв про намір змусити уряд Мексики частково профінансувати будівництво стіни на кордоні між сторонами, посилаючись на взаємовигоду. Згідно думки Трампа, бар’єр для нелегалів допоможе зменшити рівень злочинності як в США, так і в Мексиці.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com