Трамп різко змінив свої погляди і закликав американців носити маски - Дніро News

Трамп різко змінив свої погляди і закликав американців носити маски

Президент США Дональд Трамп, який до останнього часу активно заперечував необхідність носіння масок для стримування пандемії коронавірусу, різко змінив свою позицію з цього питання.

21 липня під час пресконференції у Білому Домі президент закликав американців все таки носити маски. «Ми просимо усіх носити маски, якщо ви не в змозі дотримуватися дистанції. Подобаються вам маски чи ні, вони мають вплив і матимуть ефект», – сказав Трамп і наголосив, що потрібно робити все можливе для стримування поширення COVID-19. Президент США запевнив, що у нього немає упереджень щодо носіння масок і показав журналістам свою маску з президентським логотипом. Він розповів, що носить її у ліфтах та під час перебування з групою людей.

Раніше Трамп применшував небезпеку COVID-19. Попри рекомендації медиків та експертів щодо важливості масок він одразу дав зрозуміти, що сам не буде їх носити. Під час своїх публічних виступів він не носив маски. Він одягнув її лише нещодавно під час відвідин військового госпіталю.

Також Трамп висміював свого опонента на виборах Джо Байдена за носіння маски. Але тепер він назвав носіння масок проявом патріотизму. «Ми єдині в наших зусиллях перемогти невидимий китайський вірус, і багато людей кажуть, що патріотично носити маску, коли ви не можете соціально дистанціюватися. Немає нікого більш патріотичного, ніж я, ваш улюблений президент», – написав Трамп у twitter, додавши до посту свою світлину, де він одягнений у маску.

Можливо президент змінив свою позицію, через постійне зростання кількості інфікованих у США, а можливо – причина такого рішення полягає у близькості виборів і зростання відставання Трампа від Байдена, про що свідчать результати останніх соціологічних опитувань.

Станом на 22 липня у США зафіксовано понад 4 млн випадків інфікування коронавірусом. Майже 1,9 млн людей одужали, 144 тис. американців померли від недуги. При цьому кількість нових випадків та смертей зростає. Зокрема за минулу добу уперше з 10 червня  COVID-19 забрав понад 1000 життів у США.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com