"Це просто насмішка": українців обурив розмір індексації пенсій - Дніро News

“Це просто насмішка”: українців обурив розмір індексації пенсій

Жителям України почали виплачувати проіндексовані пенсії.

Користувачі соціальних мереж обурюються мізерними доплатами. Слід нагадати, що пенсії підвищили 8 мільйонам людей похилого віку – тим, хто отримує пенсію у зв’язку з віком, інвалідністю, втратою годувальника та за вислугу років (медичні працівники та вчителі, зі стажем мінімум 30 років).

Також відомо, що мінімальний розмір підвищення становить близько 100 гривень, а от середній розмір доплати анонсувався на рівні 308 гривень. Мінімальна пенсійна виплата особам, які мають тривалий страховий стаж (30 років для жінок і 35 років для чоловіків) зросла до 2 200 гривень. Проте, в соціальних мережах українці написали, що деяким додали до пенсії 25 гривень.

«Це не індексація. Це просто насмішка »,« Це обман і знущання над пенсіонерами»,«Значить знову все подорожчає »,« Собі б вони так підвищили», – висловили своє ставлення пенсіонери. Нагадаємо, що протягом 2021 року в Україні відповідно до закону «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування» в 5 етапів буде проведено перерахунок пенсійних виплат, найбільші зміни в розмірі виплат заплановані на середину року.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com