Турчинов: готовий захищати Україну в будь-якому сегменті, але пропозицій не надходило – Дніро News

Турчинов: готовий захищати Україну в будь-якому сегменті, але пропозицій не надходило

Колишній секретар Ради національної безпеки України Олександр Турчинов в інтерв’ю Крим.Реалії заявив, що готовий захищати Україну «в будь-якому сегменті», але від нової влади пропозицій не надходило.

«Я в питаннях безпеки вважаю себе непоганим спеціалістом. Я так розумію, що новій владі мої знання не потрібні. Я готовий служити на фронті в будь-якому випадку, але пропозицій не надходило. За віком через військкомат це вже не проходить. Проте я знаю, що як тільки буде складно, як тільки знову буде гаряче, знову мені доведеться використовувати свої знання, свої можливості, захищаючи країну. Я готовий її захищати на будь-якій посаді в будь-якому форматі. І на фронті, і в будь-якому сегменті безпеки нашої країни», – сказав Турчинов.

17 травня 2019 року, за кілька днів до інавгурації президента Володимира Зеленського Олександр Турчинов подав у відставку з посади секретаря РНБО. Тоді він заявив: «Враховуючи продовження збройної агресії Російської Федерації проти України, готовий безпосередньо на військовій службі у будь-якому військовому підрозділі або військовому формуванні і надалі захищати нашу країну».

Він працював на посаді секретаря РНБО з грудня 2014 року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com