У аеропорту Дніпра новий термінал збудують раніше нового аеродрому - Дніро News

У аеропорту Дніпра новий термінал збудують раніше нового аеродрому

У аеропорту Дніпра новий термінал збудую…

Про це йдеться у повідомлені Державного агентства інфраструктурних проектів України, передає Depo.Дніпро.

За словами голови Державного агентства інфраструктурних проектів України Кирила Хом’якова, будівництво нового терміналу аеропорту Дніпра буде завершено за 18 місяців. Перша черга будівництва передбачає всі ґрунтові роботи, будівництво нового перону та руліжних доріжок для з`єднання нового терміналу зі старою смугою на час будівництва нової смуги.

Новий термінал почне функціонувати у 2022 році до завершення будівництва нової злітно-посадкової смуги й буде обслуговувати літаки на старій смузі.

Нову злітно-посадкову смугу планують збудувати за 36 місяців і ввести в експлуатацію у 2023 році, вона буде обслуговуватись з нового терміналу.

Нагадаємо, що договір на проектування будівництва злітної смуги аеропорту Дніпра був підписаний на початку березня 2020 року з ТОВ “Інститут Укрдорпроект”. Проектувальник будівництва аеропорту Дніпра був обраний з четвертої спроби.

Наприкінці січня 2021 року, після численних затримок, був обраний генеральний підрядник, що будуватиме нову злітну смугу аеропорту Дніпра.

У лютому 2021 року був укладений договір із генпідрядником на будівництво злітної смуги аеропорту Дніпра.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com