У Дніпрі 19 жовтня очікуються опади – Дніро News

У Дніпрі 19 жовтня очікуються опади

У вівторок, 19 жовтня, в Дніпрі буде хмарно практично весь день. Вранці синоптики прогнозують короткочасні дощі, повідомляє  Дніро News.

Вночі температура повітря опуститься до +7 … + 8 ° C; занадто холодно: мерзлякувато, ризик обмороження чи переохолодження одягненої людини відсутня, але можливе загострення простудних захворювань, точка роси: + 2,87 ° C; співвідношення температури і вологості: трохи сухо, але в цілому комфортно; можливі слабкі опади, вітер слабкий, що дме з заходу зі швидкістю 3-4 м / сек, небо затягнуте хмарами.

Вранці температура повітря опуститься до +6 … + 9 ° C; занадто холодно: мерзлякувато, ризик обмороження чи переохолодження одягненої людини відсутня, але можливе загострення простудних захворювань, точка роси: + 3,65 ° C; співвідношення температури і вологості: трохи сухо, але в цілому комфортно; місцями пройде невеликий дощ, рекомендується захопити з собою парасольку, вітер слабкий, що дме з заходу зі швидкістю 4-5 м / сек, небо затягнуте хмарами.

Вдень повітря прогріється до +10 … + 11 ° C, точка роси: -1,98 ° C; опадів не очікується, вітер помірний, що дме з північного заходу зі швидкістю 5-6 м / сек, на небі, місцями, невеликі хмари.

Ввечері температура повітря опуститься до +5 … + 9 ° C; занадто холодно: мерзлякувато, ризик обмороження чи переохолодження одягненої людини відсутня, але можливе загострення простудних захворювань, точка роси: -1,29 ° C; опадів не очікується, вітер слабкий, що дме з заходу зі швидкістю 3-5 м / сек, на небі, місцями, невеликі хмари.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com