У Дніпрі автобуси знімають з маршрутів через брудні салони – Дніро News

У Дніпрі автобуси знімають з маршрутів через брудні салони

У Дніпрі автобуси знімають з маршрутів ч…

У Дніпрі тривають перевірки санітарного стану автобусів, які обслуговують маршрути міста, передає Depo.Дніпро з посиланням на Департамент транспорту Дніпровської міської ради.

Упродовж двох тижнів планують перевірити понад 100 маршрутів Дніпра. Розпочали з автобусів № 115, 21, 22, 43, 64, 35, 38, 57-А, 136, 88, 91.

“За результатами перевірки було виявлено понад 20 порушень. В основному це незадовільний санітарний стан: брудні машини та бруд у салонах. Три автобуси зняли з маршрутів, всім іншим висунемо письмові вимоги на усунення недоліків з терміном у тиждень. Через два тижні буде повторна перевірка цих автобусів”, – сказав представник департаменту Іван Васючков.

Трранспортні засоби оглядають на технічну справність, на дотримання санітарних норм, у водіїв запитують про наявність необхідної документації тощо. Загальна кількість пунктів в акті перевірки – 22. На підставі перевірок перевізникам висувають вимоги для усунення недоліків. З тими, хто ігнорує зауваження, договори розриваються. Торік право на обслуговування маршрутів втратили 12 перевізників.

Нагадаємо, до Дніпра на заміну старим маршруткам прибула партія великих автобусів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com