У Дніпрі автобуси знімають з маршрутів через брудні салони - Дніро News

У Дніпрі автобуси знімають з маршрутів через брудні салони

У Дніпрі автобуси знімають з маршрутів ч…

У Дніпрі тривають перевірки санітарного стану автобусів, які обслуговують маршрути міста, передає Depo.Дніпро з посиланням на Департамент транспорту Дніпровської міської ради.

Упродовж двох тижнів планують перевірити понад 100 маршрутів Дніпра. Розпочали з автобусів № 115, 21, 22, 43, 64, 35, 38, 57-А, 136, 88, 91.

“За результатами перевірки було виявлено понад 20 порушень. В основному це незадовільний санітарний стан: брудні машини та бруд у салонах. Три автобуси зняли з маршрутів, всім іншим висунемо письмові вимоги на усунення недоліків з терміном у тиждень. Через два тижні буде повторна перевірка цих автобусів”, – сказав представник департаменту Іван Васючков.

Трранспортні засоби оглядають на технічну справність, на дотримання санітарних норм, у водіїв запитують про наявність необхідної документації тощо. Загальна кількість пунктів в акті перевірки – 22. На підставі перевірок перевізникам висувають вимоги для усунення недоліків. З тими, хто ігнорує зауваження, договори розриваються. Торік право на обслуговування маршрутів втратили 12 перевізників.

Нагадаємо, до Дніпра на заміну старим маршруткам прибула партія великих автобусів.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com