У Дніпрі бійка двох дівчаток спровокувала конфлікт між батьками | Дніро News

У Дніпрі бійка двох дівчаток спровокувала конфлікт між батьками

У Дніпрі бійка двох неповнолітніх дівчаток спровокувала конфлікт між батьками. Про подробиці події розповідає видання “Дніпро оперативний”, посилаючись на власні джерела.

Повідомляється, що інцидент стався 17 липня на вулиці Академіка Янгеля в Дніпрі. Чоловік вийшов на прогулянку у двір зі своєї 11-річною дочкою. Перший час вона спокійно гралася зі своїми друзями, як раптом підбігла до батька в сльозах і розповіла, що її вдарила інша дівчинка ногою в нижню частину живота і облила водою.

Чоловік моментально пішов з’ясовувати подробиці конфлікту у матері кривдниці, але та сказала, то її дочка все правильно зробила. Тоді, чоловік обернувся і побачив, що між дівчатами знову зав’язалася бійка. Кривдниця схопила дівчинку за волосся і ногами почали бити в живіт.

У цей момент її мати без пояснень підійшла до батька постраждалої, вдарила його по обличчю і сильно відкинула. Як з’ясувалося, жінка перебувала в стані алкогольного сп’яніння.

Через якийсь час у двір вийшов і батько кривдниці, який також перебував під впливом алкоголю. Він підійшов до чоловіка і завдав йому численні удари.

Перебуваючи в стані афекту, батько постраждалої повернувся додому і взяв з собою пістолет, на який має дозвіл. Коли він повернувся у двір, батько кривдниці знову почав провокувати конфлікт, але побачивши зброю, одразу ж заспокоївся. В цей час мати кривдниці викликала на місце події поліцію.

Прибулі поліцейські викликали потерпілому чоловікові швидку допомогу. Він отримав перелом лівої частини щелепи, забій та садна правого коліна, струс головного мозку. Зараз правоохоронці розбираються у всіх деталях події.

Від Oblivki


Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях