У Дніпрі дівчина подала помилкову заяву про зґвалтування - Дніро News

У Дніпрі дівчина подала помилкову заяву про зґвалтування

У Дніпропетровську на Монастирському острові жінка звернулася до перехожої з заявою про те, що її зґвалтували і обікрали. Про подробиці події розповідає видання “Дніпро оперативний”.

Повідомляється, що у вівторок, 21 липня, рано вранці на Монастирському острові жінка звернулася до перехожої за допомогою. За її словами, її зґвалтував і обікрав чоловік, який надалі втік з місця злочину. Постраждала розповіла, що після злочину зловмисник втік у кущі. Сама вона перебувала в стані алкогольного сп’яніння, лежала в піску під мостом і плакала.

На вказане місце прибула поліція оточила острів. Правоохоронці прочесали весь район у пошуках чоловіка за наданими прикметами. Вони також опитали перехожих, які розповіли, що бачили схожого чоловіка, який тікав від жінки, але той перестрибнув через паркан і зник. Нікого схожого за описом поліцейські під час відпрацювання острова не зустріли. В кущах, через які нібито тікав невідомий, виявили телефон жінки.

Постраждалу з місця пригоди забрала швидка допомога і доставила в міську лікарню №9. Як згодом виявилося, жінка звернулася в поліцію із заявою, що її ніхто не ґвалтував і просить не проводити з цього приводу ніяких дій. Від медичного обстеження вона також відмовилася.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com