У ДНІПРІ МОЖНА БУДЕ ОТРИМАТИ ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА САМОСТІЙНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДИТИНИ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ - Дніро News

У ДНІПРІ МОЖНА БУДЕ ОТРИМАТИ ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА САМОСТІЙНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДИТИНИ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ

24 червня під час засідання сесії Дніпровської міськради депутати внесли зміни до Комплексної програми соціального захисту мешканців міста на 2017–2021 роки.

Зокрема, передбачено додаткове рішення: якщо Кабмін не зніме карантинні обмеження та не дозволить проведення повноцінної оздоровчої кампанії цього літа, то батьки/опікуни у разі придбання путівки до табору власним коштом, зможуть потім отримати часткову грошову компенсацію – 10 тис. грн (з розрахунку за 21 календарний день).

На сьогодні департамент соціальної політики Дніпровської міської ради проводить процедуру тендерних закупівель путівок до таборів для оздоровлення 641 дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, з багатодітної родини, а також тих, що опинилися у складних життєвих обставинах. Тож, якщо держава подовжить карантин, запровадить обмеження в організації масового відпочинку дітей, то батьки можуть власним коштом оздоровити дитину у сертифікованому таборі і потім отримати часткову компенсацію з міського бюджету, – додають у департаменті соцполітики міськради.






Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com