У Дніпрі перевізники намагаються нажитися на коронавірусі, ставлячи вартість проїзду 20-30 гривень – Дніро News

У Дніпрі перевізники намагаються нажитися на коронавірусі, ставлячи вартість проїзду 20-30 гривень

У Дніпрі з нагоди підвищеного попиту на транспортні послуги деякі перевізники оголосили перевезення на міських маршрутах “нерегулярними” і встановлюють ціну “виходячи з ринкових умов”. Особливим цинізмомо відрізняються так звані “автобуси щастя” – широко розрекламовані свого часу Борисом Філатовим перевізники “Дніпро бас”, за вивіскою яких ховається одесько-криворізьке підприємство “Севертранс”, що належить бізнес-партнеру родини Вілкулів.

Так, 20 березня на міському автобусному маршруті №62, який з’єднує мікрорайон Калинівський з центром та житловим масивом Перемога, було помічено великий автобус, у якому водій замість 8 грн вимагав за проїзд 20 грн, посилаючись на “договірні нерегулярні перевезення”.

Пізніше того ж дня на 38 маршруті, який з’єднує житловий масив Лівобережний з центром міста, водії вже правили з бажаючих попасти додому після роботи 30 гривен. Не злякав аферистів ані наряд поліції, ані загроза штрафу в 17000 гривень.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Дніпровської міської ради, підвищення ціни – це самоуправство автоперевізника. «Наразі управління транспорту міської ради розбирається із ситуацією і тим, хто віддав наказ про підвищення проїзду», – зазначили у прес-службі.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com