У Дніпрі під виглядом ремонту маленького будинку побудували незаконну п'ятиповерхівку - Дніро News

У Дніпрі під виглядом ремонту маленького будинку побудували незаконну п’ятиповерхівку

На вул. Кониського, 17 Б, де невідомі викупили маленький будиночок, пізніше під виглядом “ремонту”, без будь-яких дозволів побудували на його місці багатоквартирне будівлю в 5 поверхів. У цій справі простежуються інтереси братів Каснерів.

Замовником формально значиться така собі “Валерія Олександрівна”. У мерії Дніпра підкреслюють: жодних дозвільних документів на будівництво висотного будинку Управління державного архітектурно-будівельного контролю міськради замовнику на давало. Більш того, не надавали навіть містобудівних умов і обмежень для проектування об’єкта.

“Конструкція, яку вже встигли побудувати на висоту 4 поверхів, не відповідає нормам законодавства і вимогам безпеки. Абсолютно незрозуміло, чи витримають міські комунікації таке навантаження. Де і як буде паркуватися транспорт”, – зазначає заступник начальника управління держархітектурного контролю міської ради Андрій Компанієць.

У мерії спробували зв’язатися із забудовником для наведення порядку, але це не закінчилося успіхом. Також направили заяву про вчинення злочину в Шевченківський райвідділ поліції. Крім того, подано позов до окружного адміністративного суду про заборону вести будівельні роботи на вул. Кониського, 17Б.

Але ось судове засідання відкрити не можуть: забудовницю банально не можуть розшукати, щоб вручити повістку. А значить, це або підставна особа, або вона свідомо ухиляється від відповідальності. За самим будинком ж уважно спостерігають невідомі чоловіки спортивної зовнішності: вони фіксували на відео роботу кореспондентів і знімальної групи каналу ДніпроТВ, які побували на місці незаконного будівництва.

Крім того, є і ще один незавершений об’єкт – 3-тя черга житлового комплексу на вул. Сімферопольська, 3, в завидному місці неподалік від Монумента Слави. Замовник будівництва – ТОВ «РАТИБОР-ІНВЕСТ» – згідно з документами, мав збудувати тут паркінг. Але без дозволів збудував висотку. Адже продавати квартири в незаконно побудованому будинку можна в рази дорожче, ніж парко-місця.

“Дозвільних документів для будівництва багатоквартирного житлового будинку Управління державного архітектурно-будівельного контролю міськради не надавало”, – уточнює Андрій Компанієць.

Також забудовнику було відмовлено в наданні містобудівних умов і обмежень для проектування об’єкта.

За місцем провели перевірки, а забудовнику видали припис негайно зупинити будівництво. Також видали припис для усунення порушень, наклали штрафи на загальну суму 1 млн 752 тис. 960 грн. Поки що забудовник ігнорує законні вимоги влади міста. Незважаючи на млявість і неквапливість судової системи, яка, по суті, дозволяє спритним ділкам-забудовникам ухилятися від відповідальності, в мерії Дніпра сповнені рішучості навести порядок і з цим незаконним будовою. І позитивні приклади вже є.

“Ця будівля буде або знесеною, або ж буде прибрано кілька верхніх поверхів, а також перебудовано в бюджетне житло для правоохоронців і учасників АТО”, – заявив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Скандально відомі брати Каснери кілька років тому примудрилися без дозволів побудувати в центрі Дніпра величезна 22-поверхову будівлю. Через потворної форми городяни прозвали її «каракатицею». Грубі порушення забудовників погрожували безпеці цього і сусідніх будинків. Каснери ухилялися від сплати громаді Дніпра передбачених законом внесків. У 2019 року Верховний суд України задовольнив позов міськради і визнав будівництво незаконним.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com