У Дніпрі показали спаплюжені мешканцями міста фасади будинків – Дніро News

У Дніпрі показали спаплюжені мешканцями міста фасади будинків

У Дніпрі показали спаплюжені мешканцями…

Начальник управління з питань охорони культурноі спадщини Дніпровськоі міськоі ради Надія Лиштва у Faceboook зазначила, що втручання місцевих мешканців в архітектуру історичних будівель завдає непоправної шкоди, передає Depo.Дніпро.

“За результатами моніторингу середовища. Локальним фарбуванням, утепленням, заскленням балконів будинки руйнуються поступово, втрачаючи свою історико-культурну цінність. Це не так помітно, як руйнація будинку в цілому, але ця проблема набагато гірша, бо процент понівечених “простими людьми” фасадів, набагато більше”, – зазначила вона.

На її думку, затверджений виконкомом міської ради регуляторний акт “Умови опорядження та утримання фасадів будівель і споруд на території м. Дніпра в межах історичних ареалів і на об’єктах культурної спадщини поза межами історичних ареалів” має змінити ситуацію.

Цим документом встановлюється єдиний порядок оформлення документації з ремонту, реконструкції, консервації, реставрації та реабілітації фасадів житлових і нежитлових будівель, споруд, поводження з ними та їх елементами. 

Нагадаємо, у Дніпрі “цар-балкони” оголошені поза законом.

 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com