У Дніпрі продовжується заміна “Спринтерів” на великі автобуси – Дніро News

У Дніпрі продовжується заміна “Спринтерів” на великі автобуси

У Дніпрі продовжується реорганізація транспортної мережі. За останні пів року кількість автобусів великої місткості збільшилася вдвічі, тепер їх 156. Також 12 зупинок громадського транспорту повністю облаштували для усіх маломобільних категорій населення. До 2023 року заплановано забезпечити такі умови по всьому місту, запевняє пресслужба Дніпровської міскої ради.

«У «АТП-11205» знаходяться одні із тих автобусів, що були привезені за дорученням міського голови в результаті домовленості з автомобільними перевізниками. Вони в гарному стані і перед виходом на рейс проходять технічну перевірку. У рамках проведення реформи укріплення пересувного складу найближчим часом такі автобуси вийдуть на маршрути № 101, 43, 158 у повному обсязі. Віддалені маршрути також отримають нові автобуси», – розповів директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Маковцев.

Спеціаліст відділу департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков зазначив, що одним із пріоритетів з початку реформи було введення нових автобусів на напрямки: проспект Слобожанський, ж/м Лівобережний та Калинівський. Перед тим, як стати на лінії, нові машини проходять інвентаризацію, а також перевірку гігієнічного та технічного стану.

«У середньому щомісяця на маршрути виходить близько 30 – 40 нових автобусів великої місткості. Місту загалом їх потрібно близько 700 – 800, і до середини 2021 року ця програма буде виконана. Однак, є деякі проблеми, які пов’язані з центральною владою, а саме – з митницею. Автобуси вже знаходяться на території міста, але через зміни правил, їх важко розмитнити», – додав Іван Васючков.

Директор «АТП-11205» Тарас Жуков розповів, що їх підприємство вже закупило 8 автобусів, до кінця року кількість машин збільшиться до 20. Також для обслуговування нового транспорту будують технічні приміщення. Окрім цього, усі маршрутні автобуси тричі на день проходять санітарну обробку.

У Дніпрі у пріоритеті до середини літа 2020 року – поставити низькопідлогові автобуси великої місткості на житлові масиви: Мирний, Краснопілля, Західний і Самарівка. Водночас місто співпрацює з уповноваженим Президента України при Кабінеті Міністрів з питань прав людей з інвалідністю: розробляється програма з комплектації транспортних засобів аудіовізуальними пристроями.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com