У Дніпрі встановлять нові тарифи на тепло для населення: Скільки доведеться платити – Дніро News

У Дніпрі встановлять нові тарифи на тепло для населення: Скільки доведеться платити

На сайті мерії Дніпра з’явилися проекти рішень про встановлення нових тарифів на тепло. Вони стосуються трьох постачальників тепла – КП “Теплоенерго”, КП “Жилсервіс – Дніпро”, КП “Коменергосервіс”.

У Дніпрі встановлять нові тарифи на тепл…

Після ухвалення рішень тариф на тепло для населення у КП “Теплоенерго” становитиме 1 786 грн за Гкал без ПДВ. Для бюджетних установ і релігійних організацій 3 013 грн за Гкал. Для інших споживачів – 4159 грн за 1 Гкал, передає Depo.Дніпро.

Тарифи на тепло у Дніпрі від "Теплоенерго"

Тарифи на тепло від КП “Жилсервіс-Дніпро” наступні: для населення – 1 945 грн за 1 Гкал з ПДВ, для бюджетних установ і релігійних організацій – 3146 грн за 1 Гкал, для інших споживачів – 4 267 грн за 1 Гкал.

Тарифи на тепло у Дніпрі від КП "Жилсервіс-Дніпро"

Для споживачів КП “Коменергосервіс” будуть встановлені наступні тарифи: для населення – 1 765 грн за 1 Гкал без ПДВ, для бюджетних установ – 2 416 грн за 1 Гкал, для релігійних організацій – 3146 грн за 1 Гкал, для інших споживачів – 4 267 грн за 1 Гкал.

Нагадаємо, нещодавно директор КП “Дніпротеплоенерго” Андрій Клименко заявив, що для мешканців Дніпра тариф складатиме 1741,32 грн/Гкал. Тариф у тих, кого обслуговує “Коменергосервіс”, буде меншим – 1427,75 грн/Гкал.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com