У Дніпрі збільшать штрафи за неправильну утилізацію сміття - Дніро News

У Дніпрі збільшать штрафи за неправильну утилізацію сміття

Куріння для дніпрян подорожчає в 10 разів

За недопалок доведеться заплатити кілька тисяч.

У Дніпрі можуть підвищити штрафи за неправильну утилізацію відходів – створення стихійних звалищ, викидання недопалків та іншого сміття з вікон транспорту і т. д. Детальніше про новий законопроект розповіла адвокат Майа Сергєєва.

За словами дівчини, після підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, україна взяла на себе зобов’язання навести порядок на ринку відходів. Тому профільним Комітетом з питань екологічної політики і природокористування підготовлений проект Закону про управління відходами № 2207-1 від 16.10.2019.

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом передбачає впровадження низки європейських стандартів поводження з відходами, що містяться в директивах ЄС.

У проекті закону народні депутати запропонували підвищити штрафи за неправильну утилізацію сміття. Якщо, наприклад, викинути недопалок повз урну (з вікна автомобіля, наприклад), то доведеться заплатити штраф від 1700 до 2550 гривень. Це у 10 разів більше нинішніх штрафів.

Таку ж суму доведеться заплатити і за викинуте сміття з вікна маршрутного таксі, трамваю чи тролейбуса у місті. Законопроект включає в себе викидання сміття з вікон вагонів поїзда або з борту пасажирського судна.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com