У Дніпропетровській області змінили правила виплат допомоги матусям-одиначкам - Дніро News

У Дніпропетровській області змінили правила виплат допомоги матусям-одиначкам

В місті Павлоград Дніпропетровської області повідомили про зміну розрахунку виплат для допомоги дітям одиноких матерів. Відповідну заяву зробило Управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради в Facebook.

Повідомляється, що починаючи з середи, 1 липня 2020 року, набув чинності закон, який передбачає призначення допомоги на дітей одиноким матерям в таких же умовах, що і малозабезпеченим сім’ям.

Тобто, тепер в наданні матеріальної допомоги будуть відмовляти у випадках, якщо працездатні члени сім’ї:

  • не працюють;
  • не служать;
  • не вчаться за денною формою навчання протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням допомоги (крім осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості не порушують законодавство про зайнятість щодо сприяння своєму працевлаштуваннюосіб, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку або потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку, але не більше ніж до досягнення ними шестирічного вікудоглядають за особами з інвалідністю, особами похилого віку та надають соціальні послуги).

Крім цього, в Управлінні соціального захисту заявили, що припинили соціальні виплати одиноким матерям, які не звернулися до центру до 1 липня 2020 року. Подати документи на поновлення виплат можна в будь-який час.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com