У метрополітені Дніпра запустили безконтактну оплату проїзду - Дніро News

У метрополітені Дніпра запустили безконтактну оплату проїзду

У метрополітені Дніпра відтепер можна сплатити за проїзд за допомогою безконтактної банківської карти, смартфону чи годинника з PayPass. Систему безконтактної оплати проїзду у метро презентували 11 вересня, повідомляє пресслужба міськради.

Зазначається, що перші два турнікети встановлені на головних пасажироутворюючих станціях – «Вокзальна» та «Покровська». А у найближчий час усі інші станції теж будуть обладнані такими турнікетами. 

Сама операція займає долі секунд. Прикладається безконтактна карта будь-якого банку до терміналу і знімаються кошти на оплату проїзду. Усередині терміналу – складна, вибудована система, а для пасажирів – усе максимально швидко і зручно.

«Безконтактна оплата проїзду вже успішно працює у київському метрополітені. Вирішили перейняти досвід колег і спільно з Mastercard запровадили технологію безкоштовної оплати проїзду і у дніпровському метро», – зазначив керівник напрямку стратегії та інновації Приватбанку Єгор Аветисов.

Як зазначається, у Дніпрі безготівковий розрахунок проїзду за допомогою смартфона через QR-код діє на усіх трамвайних і тролейбусних маршрутах.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com