У МВС планують оновити правила дорожнього руху – Дніро News

У МВС планують оновити правила дорожнього руху

Запропоновані зміни стосуватимуться порядку використання фар, а також шин за сезонами.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський подав до уряду проєкт постанови про внесення змін до Правил дорожнього руху. Запропоновані зміни стосуватимуться порядку використання фар, а також шин за сезонами. Проєкт та супровідні документи опубліковані на сайті МВС.

Так, у проєкті постанови визначено терміни “шина літня”, “шина зимова”, “шина усесезонна”. Зокрема, пропонують ввести заборону на експлуатацію транспорту, якщо в проміжку з 1 жовтня по 31 березня на ньому установлено літні шини. Наразі дійсною є вимога про те, що на слизькій дорозі мають використовуватися шини, відповідні станові проїжджої частини. Цю норму МВС планує скасувати.

Відмовитися хочуть і від норми про те, що з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами мають бути ввімкнені денні ходові вогні (або ближнє світло фар в разі їх відсутності). Тепер пропонується, аби така вимога була чинною цілий рік. 

В МВС очікують, що ці зміни “позитивно вплинуть на рівень безпеки дорожнього руху та призведуть до зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод”.

Порушення відповідних вимог каратиметься, як й інші порушення ПДР.

У пояснювальній записці зазначено, що проєкт акта потребує проведення консультацій з громадськістю. Коли відповідне обговорення відбудеться – поки невідомо.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com