У Новомосковському районі перевищений епідпоріг за випадками грипу та ГРВІ: що у райцентрі? – Дніро News

У Новомосковському районі перевищений епідпоріг за випадками грипу та ГРВІ: що у райцентрі?

Показник захворюваності на грип та ГРВІ по Новомосковському району перевищує епідемічний поріг майже на 30 відсотків. Райцентр же, тобто Новомосковськ – на рівні цієї позначки.

Про це повідомили в Новомосковському міськрайонному відділі лабораторних досліджень

На п’ятому тижні року показник захворюваності у Новомосковську на грип та ГРВІ, за даними оперативного епідеміологічного моніторингу, в період з 24 по 30 січня зріс порівняно з минулим тижнем більш ніж в 1,5 рази. По Новомосковському району в 1,4 рази.

За інформацією лабораторії, в місті до лікувальних закладів минулого тижня звернулося 437 чоловік (проти 280-ти позаминулого тижня). По району – 820 захворілих (проти 588-ти позаминулого тижня).

Серед захворіли у місті 61 відсоток – діти. По району 71 відсоток – діти.

Серед дітей віком 0-17 років захворюваність зросла: по місту та району на 60% та 36,3% відповідно.

Зростання захворюваності відбулося переважно за рахунок дітей вікової – групи 5-17 років, темп зростання склав 80 відсотків.

Загальна кількість госпіталізованих серед мешканців міста- 37 чоловік, що становить 8,5% усіх захворілих, з них – 28 дітей, серед мешканців району – 76 (9,3% захворілих), з них 51 дитина.

Спеціалісти Новомосковського міськрайонного відділу лабораторних досліджень також радять та попереджають:

Грип – це серйозне високозаразне захворювання з ризиком госпіталізації та навіть смерті. Правильна профілактика грипу допоможе захистити себе та оточуючих від зараження та запобігти поширенню небезпечних вірусів.

1. Вакцинуйтесь! Найперший та найважливішй крок для профілактики грипу – вакцинація. Щорічне щеплення проти грипу вбереже від зараження вірусами та значно зменшить ризик захворіти на грип. Сьогодні існує багато штамів вірусу грипу. Закономірно, що вакцина не може захистити від усіх. Проте щеплення захищає від найбільш поширених штамів. Найкращий час для вакцинації – до початку епідемії грипу.

2. Дотримуйтесь профілактичних заходів • Уникайте близького контакту з хворими.• Якщо захворіли ви, то намагайтеся менше перебувати поряд із іншими людьми, щоб не заразити їх.Якщо у вас є симптоми грипу, то залишайтеся вдома щонайменше добу після того, як спаде висока температура. Звісно, виключення із цих правил – візит до лікаря. • При кашлі чи чханні прикривайте ніс та рот серветкою.Не нагромаджуйте використані серветки у кишенях чи на столах. Одразу після використання викидайте їх у смітник.• Часто мийте руки з милом.Якщо поруч немає води та мила, використовуйте антисептики для рук (спреї або гелі на спиртовій основі).• Намагайтеся не торкатися обличчя, особливо зони очей, носа та рота.Саме через ці органи мікроби найшвидше проникають в організм.• Протирайте та дезінфікуйте поверхні та предмети, які можуть переносити мікроби та вірус грипу.

3. Приймайте противірусні препарати лише за призначенням лікаря.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com