У школах Дніпропетровщини працюватимуть поліцейські задля упередження булінгу - Дніро News

У школах Дніпропетровщини працюватимуть поліцейські задля упередження булінгу

На Дніпропетровщині у 12 школах працюватимуть протягом півроку поліцейські, щоб вчасно виявляти домашнє насильство, попереджати дитячу злочинність та протистояти булінгу.

Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської ОДА.

Зазначається, що це пілотний проєкт, який в майбутньому планують розповсюдити на всю країну.

Поліцейські працюватимуть у 12 школах, у кожній з яких навчаються понад 700 дітей. Там знаходитимуться повний робочий день – з 8:00 до 17:00.

«Вони проводитимуть лекції про правила дорожнього руху та кібербезпеку.  Стежитимуть за навчальним процесом та спілкуватимуться з учнями, вчителями, батьками. Виявлятимуть сексизм, працюватимуть з токсичними дорослими. Ставши друзями для дітей, допоможуть протистояти булінгу та домашньому насильству», – пояснила голова правління громадського руху «Gender Stream» Ольга Полякова.

За словами Ольги Полякової, поліцейські допоможуть створити в школах безпечний простір.

«Діти страждають від шахраїв, булінгу, сексуального і домашнього насильства. Якщо агресори, наприклад, батьки, то малечі ні до кого звернутися. Ми прагнемо бути поряд, стати для хлопців та дівчат друзями. Наша мета  – зрозуміти і допомогти», – поділилася начальниця відділу ювенальної превенції у Дніпропетровській області Наталія Лазаренко. 

Проєкт втілюють Дніпропетровська ОДА, ГО «Gender Stream», ГУНП у Дніпропетровській області за підтримки програми ООН із відновлення та розбудови миру.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com