У центрі Дніпра з’явився «незаконний» пішохідний перехід – Дніро News

У центрі Дніпра з’явився «незаконний» пішохідний перехід

У Дніпрі, на відреставрованій пішохідній зоні в центрі міста, комунальники замість того, щоб намалювати «зебру», виклали плитку, яка більше схожа на елемент декору, ніж на пішохідний перехід.

Про це повідомляє Дніро News з посиланням на Facebook- групу «Urban Dnipro Community».

Місцевий житель помітив цікаве архітектурне рішення на новій пішохідній зоні на перехресті вулиць Акінфєєва і вулиці Яворницького. На місці «кольорової бруківки», яка повинна замінити нерегульований пішохідний перехід стояв припаркований автомобіль. Чоловік викликав патрульну поліцію для покарання порушника, але по приїзду правоохоронних органів, йому сказали, що це «рішення» не відповідає правилам розмітки, якою позначають «нерегульовані пішохідні переходи», тому воно може вважатися лише елементом декору.

У підсумку, в даній пішохідній зоні немає місць для законного перетину проїжджої частини. Кольорова бруківка не визначена відповідними знаками, і взагалі не відноситься до розмітки за нормативами ПДР.

Якщо станеться наїзд на пішохода, то це буде, з точки зору поліції, перехід дороги в недозволеному місці.

За словами Романа Богданова, на таку ж проблему вже звертали увагу на оновленій площі Шевченка.

«Питання «кольорової бруківки» на цій ділянці і на реставрується площі Шевченка піднімався і раніше, але, якщо я правильно пам’ятаю, він розглядався лише з точки зору зручності – таку «розмітку» погано видно», – додав він у своїй публікації в Facebook.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com