Україна може втратити безвіз - Дніро News

Україна може втратити безвіз

Також віцепрем’єрка прокоментувала фразу Жозепа Борреля “ЄС — не банкомат”.

Одна з передумов отримання другого траншу від МВФ, як і взагалі будь-якої дискусії стосовно отримання макрофінансової допомоги Україною, є продовження співпраці з Фондом.

Процес руху до членства в НАТО неідеальний, ми не маємо рожевих окулярів: інтерв’ю з віцепрем’єркою Ольгою Стефанішиною
ТСН.ua розповіла віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

За її словами, скандальне рішення Конституційного суду поставило під загрозу отримання першого траншу від МВФ — “макрофінансова допомога була на дуже тоненькій ниточці”.

Стефанішина запевняє, що переговори щодо другого траншу мають “досить гарну динаміку”.

“Тому що в порядку денному парламенту цього тижня стоять зміни до закону про державну службу щодо відміни так званих “коронавірусних” конкурсів (призначення держслужбовців в обхід конкурсної процедури. — Ред.) та деяких інших процедур. Парламент вже проголосував про Службу фінансових розслідувань. Це одне з ключових рішень. Та, звичайно, залишається блок, який стосується антикорупції. Тут ведеться робота. Ми очікуємо внесення додаткових змін щодо посилення кримінальної відповідальності за незаконне декларування. Напрацьовується рішення щодо судової реформи”, — говорить віцепрем’єрка.

Також Ольга Стефанішина переконана, що рішення КСУ не вплине на безвіз з ЄС. Вона нагадала, що парламент відновив відповідальність за недостовірне декларування, а НАБУ функціонує повноцінно.

“Ми достатньо послідовно демонструємо свою відданість антикорупційній реформі. Я думаю, що вже зараз за такої динаміки це не може вплинути на безвіз”, — вважає політикиня.

Коментуючи фразу Жозепа Борреля “ЄС — не банкомат”, яку потім прибрали з його блогу напередодні саміту Україна-ЄС, Стефанішина зазначила, що у Європі більше так не говорять.

“Ця фраза, на диво, слугувала дуже гарним елементом зближення України і ЄС. Тому що під час саміту і президент, і пан Боррель обговорили якраз цю інформацію, яка була вивішена на сайті Європейської служби зовнішньої дії. Скажімо так, все проговорили, поставили всі крапки над “і”, і це навіть трошки зміцнило персональний контакт між лідерами”, — розповіла віцепрем’єрка.

Стефанішина розповіла, коли ЄС збільшить річні квоти для України на експорт продуктів і на скільки річні квоти для України на експорт продуктів і на скільки. Є ймовірність, що в оновленій Угоді переліку автономних торгових преференцій з’явиться додатковий блок преференцій, які стосуються фармринку.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com