Українські школярі розробили маску, яка виявляє симптоми COVID-19 | Дніро News

Українські школярі розробили маску, яка виявляє симптоми COVID-19

Українські школярі розробили “розумну” захисну маску.

Школярі-винахідники YOVi team з Дніпра створили проект “Smart mask”, мета якого – позбутися від необхідності перевірятися на коронавірус в лабораторіях.

Команда зробила маску з датчиками, які відстежують частоту дихання, пульс, а також температуру тіла. Крім того, зовнішні датчики також вимірюють температуру і забрудненість повітря, і вологість. Вся інформація передається через блютуз на мобільний додаток.

Учасниця команди Марія Калініченко розповіла, що ідея такої маски з’явилася під час роздумів команди про те, як допомогти подолати COVID-19.

“Ідею розумною маски запропонував учасник команди Артем Кисельов. Звичайно, для втілення такого масштабного проєкту не вистачило б тільки шкільних знань, адже у нас в Україні навіть немає таких предметів”, – заявила Марія.

Українські школярі розробили маску, яка виявляє симптоми COVID-19

Зі своїм винаходом школярі планують взяти участь у всесвітніх змаганнях з робототехніки – FIRST Robotics Competition, які відбудуться в США.

Команда також зіткнулася з проблемою виготовлення прототипу, оскільки у них не вистачає коштів. Зараз хлопці шукають спонсорів, оскільки прототип – це обов’язкова умова участі у конкурсі.


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com