Український дитсадок ошелешив “захисними амулетами” від хвороб: “Невже нашестя вампірів?” | Дніро News

Український дитсадок ошелешив “захисними амулетами” від хвороб: “Невже нашестя вампірів?”

В одному з дитячих садків Запоріжжя було висунуто вельми незвичайне протиепідеміологічне вимога: всіх дітей необхідно забезпечити своєрідними “захисними амулетами” від коронавірусної хвороби COVID-19, а саме медальйонами з часником.

Відповідне повідомлення з батьківського чату розмістила Instagram-сторінка” Запорізький паблік ” (@zptoday).

“Доброго ранку, шановні батьки! ГН просила нагадати, (хоча я про це чую вперше), що діткам необхідно зробити так звані намиста. На товсту нитку надіти одне яйце з кіндера (яке всередині, жовте), виконати по ньому по колу отвори голкою, всередину покласти часник. Типу ароматерапія антимікробна. Носити в сад кожен день на шиї. До понеділка в обов’язковому порядку повинні бути у кожної дитини”, – йдеться в оригінальному повідомленні з листування.

Скріншот Instagram

Варто відзначити, що часник хоча і є корисним для організму, він не здатний захистити від коронавірусної інфекції COVID-19, Про що вже раніше повідомляла Всесвітня організація охорони здоров’я.

На жаль, це відноситься і до часникової “ароматерапії”.

Ароматерапія часником, фото ЖЖ

“Як думаєте, чи допоможе дітям часник на шиї? P. S. Можливо в садку навала вампірів?”— – жартують адміністратори Instagram-сторінки.
Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях