Українські заробітчани в Польщі суттєво збільшили обсяг грошових переказів додому – Дніро News

Українські заробітчани в Польщі суттєво збільшили обсяг грошових переказів додому

Українські трудові мігранти в Польщі переказали на Батьківщину 1,34 млрд доларів у другому кварталі, що на 0,36 млрд доларів більше, ніж в аналогічному періоді 2020 року (0,97 млрд долларів).

Загалом трансфери від українців становили 82,5% від суми переказів усіх працюючих у Польщі мігрантів. Про це повідомляє аналітичний центр компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal з посиланням на дані Національного банку Польщі. 

Зростання відбулося внаслідок збільшення трансферів від мігрантів, які приїжджають працювати до Польщі на короткий термін (до 3 місяців). 

“Другий квартал 2020 року співпав з початком пандемії і введенням обмежень з перетином україно-польського кордону. В той час багато українців у паніці поверталися на батьківщину. Однак згодом Польща послабила обмеження, міграційний рух значно пожвавився і українці приїжджають на роботу до Польщі попри карантин”, — стверджує генеральний директор компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal Томаш Богдевич. 

За даними НБУ у 2020 році заробітчани переказали в Україну понад 12 мільярдів доларів. Попри пандемію, у порівнянні з 2019 роком, ця сума зросла на 200 мільйонів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com