Українці вимагають від Зеленського зробити аналізи для вагітних безкоштовними - Дніро News

Українці вимагають від Зеленського зробити аналізи для вагітних безкоштовними

До президента України Володимира Зеленського можуть направити петицію з вимогою зробити безкоштовними медичні аналізи для вагітних осіб.

Автором петиції №22/112686-еп зазначено Ключка Михайло Васильович, а розміщена вона була на порталі електронних петицій офіційного інтернет-представництва Президента України 4 лютого 2020 року.

Формулювання у документі вибране доволі лаконічне.

“Зобов’язати всі лабораторії, незалежно від форм власності, робити аналізи вагітним безкоштовно”, — написав автор петиції до президента.

Хоча цей текст дуже короткий, у ньому все ж можна вичленити головну думку: розповсюдити цей обов’язок не лише на державні, але й приватні медичні заклади.

Наразі в Україні існує можливість безплатно зробити аналізи за направленням сімейного лікаря або іншого спеціаліста. Проте громадяни зазначають, що зробити це не так і просто. Також поширення отримала і практика здавати аналізи у приватних лабораторіях, які пропонують додаткові сервіси, а також можуть надавати послуги навіть без направлення.

Наразі петицію підтримало 60 осіб. Документ має зібрати 25 тисяч підписів протягом наступних 88 діб, аби цю вимогу було направлено на розгляд до президента.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com