Українцям змінили умови виплат і доставки пенсій: як тепер отримувати "кровні" - Дніро News

Українцям змінили умови виплат і доставки пенсій: як тепер отримувати “кровні”

29 березня 2021 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 277 “Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

Постановою запроваджується конкурсний механізм відбору постачальників послуг з виплати та доставки грошової допомоги за місцем проживання одержувачів. На сьогодні таким постачальником є “Укрпошта”.

українські гроші, скріншот з відео

Повідомляється, що 1 вересня поточного року виплата грошової допомоги здійснюватиметься через поточні рахунки уповноважених банків для всіх одержувачів, крім:

  • людей з інвалідністю I групи;
  • осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;
  • осіб, які досягли 80-річного віку;
  • одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

Вищезазначені особи отримуватимуть грошову допомогу за власним вибором: або через організацію, відібрану на конкурсі, або обраний самостійно банк з числа уповноважених.

пенсіонери в Україні, фото Pxhere

Якщо до 1 вересня одержувач не обере для себе уповноважений банк, то йому рахунок (крім осіб з окремих категорій, зазначених вище) буде відкритий в уповноваженому банку, визначеному Кабміном, за зверненням управління соціального захисту. Громадяни зможуть у будь-який момент змінити уповноважений банк за власним бажанням. До конкурсного відбору доставкою займатиметься “Укрпошта”.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com