Укрпошта поглузувала з нового герба: “Троляки чудові, тільки доставку налагодьте” | Дніро News

Укрпошта поглузувала з нового герба: “Троляки чудові, тільки доставку налагодьте”

“Укрпошта” вирішила також долучитися до ажіотажу, спричиненого визначенням ескіза-переможця на конкурс Великого державного Герба України. Підприємство показало свою версію “великого” логотипу пошти, у якому спробували творчо обіграти актуальну суспільну тему.

Відповідна публікація була розміщена у соціальних мережах “Укрпошти”, а на сторінці у фейсбуці це зображення було навіть на декілька годин встановлене як зображення профілю.

Зображення Укрпошта

На логотипі можна побачити таку саме “структуру” герба, однак усі ключові деталі було змінено. Замість архангела Михаїла стоїть поштар з брендованою сумкою поштаря, замість лева — поштовий голуб, на стязі над щитом майоріє стяг з поштовою скринькою, а на місці Малого Герба (тризуба) розміщене лого “Укрпошти” — традиційний для таких установ поштовий ріжок, вірніше його графічно спрощене зображення, яке трансформоване у значок місцезнаходження.

Користувачі фейсбуку з гумором сприйняли жарт “Укрпошти”, називаючи підприємство знатними тролями. Однак українці не забули й нагадати про незадоволення якістю послуг, а тому й скептично поставилися до спроби поіронізувати — немов кажучи, що “Укрпошті” має бути не до жартів.

Скріншот Facebook


Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях