Уряд затвердив форми транзитного спрощення на митниці | Дніро News

Уряд затвердив форми транзитного спрощення на митниці

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні ухвалив проект постанови щодо запровадження різних форм транзитного спрощення, що дозволить спростити митні процедури для бізнесу.

“Кабінет Міністрів України під час засідання 12 серпня підтримав проект постанови щодо порядку надання дозволів на застосування спеціального транзитного спрощення”, – йдеться у повідомленні.

За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, ідеться про затвердження 8 різних форм транзитного спрощення, які мають знизити корупційні ризики на митниці, а також спростити процедури для бізнесу.

“Планомірно ми змінюємо українську митницю в бік прозорого європейського сервісу. Спрощення митних процедур, які ми запускаємо, сприятиме і зростанню України в рейтингу Doing Business”, — підкреслив він.

Так, постановою передбачається затвердження:

— форми заяви підприємства про надання дозволу на застосування спеціального транзитного спрощення;

— форми анкети самооцінки підприємства щодо відповідності умовам для надання дозволу на застосування спеціального транзитного спрощення;

— порядку проведення митними органами оцінки відповідності підприємства умовам для надання дозволу на застосування спеціального транзитного спрощення та ін.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com