УРЯД СПРОСТИВ НАДАННЯ СУБСИДІЙ УКРАЇНЦЯМ, ЯКІ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН ВТРАТИЛИ РОБОТУ. ЯК ОТРИМАТИ ГРОШІ – Дніро News

УРЯД СПРОСТИВ НАДАННЯ СУБСИДІЙ УКРАЇНЦЯМ, ЯКІ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН ВТРАТИЛИ РОБОТУ. ЯК ОТРИМАТИ ГРОШІ

Рішення про субсидію надійде упродовж декількох тижнів після реєстрації.

В Україні громадянам, які втратили роботу в період запровадженого карантину через пандемію нового коронавірусу уяд спростив процес надання анонсованих субсидій. Тим, хто став на облік як безробітній можуть оформити виплату онлайн.

Про це йдеться на сайті уряду.

“Субсидія  – це одна з невідкладних послуг, від яких залежить матеріальний стан громадян. В умовах карантину важливо, щоб громадяни могли залишатися вдома, уникнути зайвого ризику і оформити послугу дистанційно”, – сказав віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Для того, щоб оформити онлайн субсидію необхідно перейти на офіційний сайт Мінсоцполітики і зареєструватись за допомогою електронного підпису чи BankID. Після цього потрібно заповнити відповідну заяву та декларацію про доходи й витрати. Для підтвердження реєстрації на електронніу пошту надійде повідомлення.

Якщо лист не надійшов протягом доби, слід заповнити заяву повторно. Рішення щодо надання допомоги має надійти упродовж декількох тижнів після реєстрації звернення.

“Субсидії призначаються до кінця опалювального сезону. Щоб продовжити отримувати субсидію у наступному періоді, громадянам не потрібно звертатися до органів соціального захисту, адже цього року вони призначають її самостійно”, – нагадали в Кабміні.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com