“УЗ” продала квитки на неіснуючі вагони – Дніро News

“УЗ” продала квитки на неіснуючі вагони

Так, “Укрзалізниця” продала квитки на 4 вагони, яких не було. Через це пасажирам довелося їхати 12 годин по 3-4 осіб на одному місці.

У Києві пасажири купили квитки на вагони поїзда “Київ-Чернівці”, яких було. Через це люди були змушені їхати 12 годин по 3-4 осіб на одному місці.

Про це у Facebook написав Дмитро Пальчиков.

За словами чоловіка, він з друзями вирішив поїхати у Чернівці на вихідні, однак з ними трапилась неприємна ситуація.

“Вирішили з друзями поїхати в Чернівці на вихідні 117 поїздом, вагон 15. Приходимо, а вагона немає. Вагону №15 в 117 поїзді “Київ-Чернівці” – немає. І 14 вагона немає. І ще якогось там вагона немає”, – написав обурений чоловік.

Окрім того, він зазначив, що “Укрзалізниця” продала квитки на 4 вагони, яких не було. Через це пасажирам довелося їхати 12 годин по 3-4 осіб на одному місці.

В “Укрзалізниці” уже відреагували на інцидент, наголосивши, що з’ясовують, чому так сталось.

“Якраз розбираємося, чому поїзна бригада не отримала вчасних вказівок щодо пересадки. Зміни у складі поїзда пов’язані зі зміною маршруту та, відповідно, населеності рейсу через об’їзд місця обвалу карстових печер на території Чернівецької області”, – сказали в “Укрзалізниці”.

У коментарях користувачі теж відреагували на черговий скандал:

“Там були проблеми з колією минулого тижня і все пішло шкереберть по цьому напрямку – частину потягів скасовували, частину пустили іншими маршрутами”;
“Вчора їхала інтерсіті з Києва до Львова, і там подали не той потяг, на який продавали квитки на сайті УЗ. У всіх не ті місця, що мали бути, пів третього вагона пересадили в перший”;
“У мене була така ж історія з експресом в Кам’янець-Подільський”;

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com