В мережі запустили флешмоб за відставку Зеленського - Дніро News

В мережі запустили флешмоб за відставку Зеленського6213_15560773_zelen.jpg (18.76 Kb)

Здається, українці масово почали шкодувати, що рік тому вони віддали свій голос за Володимира Зеленського, в зв’язку з чим в мережі запущений флешмоб, завдяки якому вони символічно відкликають свій голос на виборах 2019 року.

Пост відповідного змісту розміщений на Facebook-сторінці користувача Єгора Мислівці. За словами авторів флешмобу, протягом року свого президентства головний «слуга народу» не зміг виконати жодної обіцянки: не добився світу в країні, не наклав на себе епохою бідності, що не викорінив корупцію і олігархів, не повернув награбоване тощо.З огляду на це українці закликали приєднуватися до віртуальної акції з метою з’ясувати, скільки серед користувачів людей, які віддали свої голоси за колишнього шоумена, тепер в ньому розчаровані. Чимало людей вже сьогодні визнають, що підтримка Зеленського була помилкою, і тому її потрібно виправляти якнайшвидше, не чекаючи 4 роки до наступних виборів.

Протягом минулої доби лайк на повідомлення поставили понад однієї тисячі користувачів. Коментатори визнають, що перемога Володимира Зеленського позбавила країну надії на розвиток, а також на нормальне життя.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com