В міськраді пояснили, як виглядатиме вулиця Яворницького після ремонту – Дніро News

В міськраді пояснили, як виглядатиме вулиця Яворницького після ремонту

У Дніпр розпочато роботи з реконструкції вул. Яворницького. Вона стане пішохідною, там встановлять лавки та висадять 65 двадцятирічних дубів, а також майже 6,5 тис. кущів. Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.

Наразі тривають підготовчі роботи для заміни підземних комунікацій та проходить планове видалення аварійних дерев.

«За актом обстеження, 75 з 95 розташованих тут дерев виявились аварійними та становили небезпеку – під час поривів вітру вони могли впасти та зіпсувати майно, мережі або завдати шкоди здоров’ю людей. У плані реконструкції передбачено на цій вулиці висадити 65 двадцятирічних дубів, які вже є великими, сформованими деревами, що даватимуть тінь», – зазначив головний спеціаліст відділу із забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

Після заміни мереж на вул. Яворницького покладуть тротуарну плитку, оновлять освітлення, встановлять лавки, обладнають зелені острівці. Вулицю реконструюють з урахуванням елементів доступності. Оновлення вул. Яворницького – одна з частин великого проєкту із розширення пішохідних зон у місті, відзначають в міськраді.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com