В СБУ зареєстрували заяву про злочин міністра Степанова - Дніро News

В СБУ зареєстрували заяву про злочин міністра Степанова

Український блогер, юрист-міжнародник Геннадій Друзенко пише у себе в Facebook, під час ефіру «Право на владу» на каналі «1 + 1» він звернувся до керівників МВС України та СБУ із заявою про злочин, який вчинив міністр охорони здоров’я України пан Степанов, залучаючи до закупівлі вакцин проти COVID-19 британську компанію-посередника «Crown Agents». У той час як в Україні створено за гроші платників податків і ефективно діє національний агент із закупівлі ліків та медобладнання – ДП «Медичні закупівлі України».

Друзенко розповідає, міністр Степанов в ефірі «пропетлял» між питаннями, як старий лис Кравчук між крапельками дощу. «Я людина справи. На запрошення голови СБУ Івана Баканова я сьогодні відвідав Головне слідче управління служби і зареєстрував заяву про злочин. Воно вже внесено в ЄРДР. Цікаво, слідчим СБУ Степанов теж відмовиться показати контракт з Crown Agents «враховуючи» положення про конфіденційність », через якого він ховається від питань громадськості? Ми не настільки багата країна, щоб фінансувати агентів Її Величності, при всій моїй пієтеті до Туманного Альбіону», – написав Геннадій Друзенко.

Волонтер додає, цікаво, що він зустрів в ДСУ СБУ цілком адекватних слідчих – ветеранів російсько-української війни. Згадали 2014-15 роки. Потиснули один одному руки. Залишається сподіватися, справа Степанова в надійних і патріотичних руках.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com