В Україні готуються масові заворушення - Дніро News

В Україні готуються масові заворушення

На своїй сторінці в соцмережі Facebook радник глави Міністерства внутрішніх справ України Зорян Шкіряк повідомив, що в країні йде підготовка провокацій і масових заворушень в зв’язку з забороною мовлення трьох телеканалів дестабілізувати ситуацію в країні.

Чиновник пообіцяв, що Нацполіція і Нацгвардія будуть «жорстко припиняти» подібні провокації.

«Нами зараз надходить оперативна інформація про можливі спроби дестабілізації ситуації шляхом здійснення силових провокацій, і заявив про невідворотність покарання за умови вчинення злочинів проти України.

«Якщо будуть спостерігатися спроби здійснення будь-яких злочинних і провокаційних дій, закликів до порушення територіальної цілісності, масових заворушень, а також провокування силових і насильницьких дій, що суперечать законам України, підрозділи Національної поліції України та Національної гвардії України будуть діяти жорстко і адекватно! Тільки в рамках своїх повноважень, наданих їм Конституцією України!», – пообіцяв Шкіряк. Окремо він додав, що правоохоронці «не дадуть ніяких шансів проросійським ворожим силам розколоти наше суспільство і розірвати нашу країну».ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com