В Україні каратимуть за користування підробними COVID-документами – Дніро News

В Україні каратимуть за користування підробними COVID-документами

Кабінет міністрів підтримав законопроект про внесення змін до Кримінального кодексу щодо відповідальності за підроблення документів про щеплення.

Даний законопроект передбачає суттєве збільшення покарання за підробку COVID-сертифікатів і результатів ПЛР-тестів.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 22 вересня.

“Такі безвідповідальні дії – це загроза для всього суспільства, і ми будемо реагувати відповідним чином”, – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Відповідно до законопроекту, який пропонує уряд, штраф від 17 до 34 тисяч грн або обмеження волі до 2 років буде передбачено для тих, хто свідомо використовує підроблені документи.

Також штраф до 68 тисяч грн або позбавлення волі до 2 років з позбавленням права обіймати посаду на 1-3 роки пропонується передбачити для лікарів, які свідомо вносять неправдиву інформацію про щеплення.

Крім цього, штраф до 170 тисяч або позбавлення волі до 3 років пропонується запровадити за підроблення таких документів із метою розповсюдження.

“Сподіваємося, що парламент підтримає цю відповідальну перед суспільством ініціативу”, – висловив думку прем’єр-міністр.

Нагадаємо, раніше вже також повідомлялося, що в Україні значно посилять відповідальність за підробку COVID-сертифікатів. Громадян закликали повідомляти правоохоронним органам про випадки продажу підробних документів про вакцинацію.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com