В Україні очікується циркуляція трьох штамів грипу – МОЗ – Дніро News

В Україні очікується циркуляція трьох штамів грипу – МОЗ

Заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявляє, що на території України очікується циркуляція трьох штамів грипу.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

«У 2021-2022 році очікується аналогічний епідемічний сезон грипу, як і минулого року. Очікується циркуляція штамів B/Washington, H1N1 та H3N2. Він не відрізнятиметься появою нових штамів або прогнозами щодо більш важкого перебігу хвороби», – зазначив Кузін.

За його словами, минулого року дуже багато людей хворіли на грип і ще більше – отримали або важкий перебіг, або стикнулися з віддаленими наслідками перенесеного захворювання.

«Із червня ми почали працювати з представниками фармацевтичного сектору для того, щоб виділити для України більшу кількість вакцин. Також зараз проводяться перемовини щодо передачі в межах гуманітарної допомоги за механізмом PIVI безкоштовних вакцин для щеплення лікарів (майже 30 тис. доз). Ми розраховуємо, що медичних працівників, (принаймні тих, які працюють у «ковідних» лікарнях), ми зможемо вакцинувати від грипу безкоштовно за рахунок гуманітарної допомоги», – заявив Кузін.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com