В Україні знову змінили ПДР у питанні перевезення дітей - Дніро News

В Україні знову змінили ПДР у питанні перевезення дітей

Український уряд на засіданні в середу, 24 лютого, вніс зміни до Правил дорожнього руху в пунктах, що стосуються перевезення дітей в автомобілях.

Про це нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гончарук повідомляє у своєму Telegram-каналі.

Тепер в легкових авто треба обов’язково мати спеціальні утримувальні системи, якщо планується перевозити дитину, зріст якої менший за 145 см.

Ці системи повинні використовуватися в транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки або системами з’єднання дитячої утримувальної системи, передбаченими їх конструкцією, і відповідати вимогам чинних правил і нормативів.

У разі перевезення дітей до 3-х років на передньому місці допускається встановлення дитячих утримувальних систем, які встановлюються проти напрямку руху з обов’язковим відключенням фронтальної подушки безпеки цього місця для сидіння (при її наявності).

При цьому окремо підкреслюється, що характеристики дитячої утримувальної системи повинні відповідати масі і зросту дитини, яка перевозиться, а діти повинні перебувати в автокріслах або бустерах пристебнутими.

Як випливає з порівняльної таблиці до постанови Кабміну, раніше цих пунктів у Правилах дорожнього руху не було.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com