В УКРАЇНІ ЗМІНИЛИСЯ ПРАВИЛА ПОПОВНЕННЯ БАНКІВСЬКИХ КАРТОК – Дніро News

В УКРАЇНІ ЗМІНИЛИСЯ ПРАВИЛА ПОПОВНЕННЯ БАНКІВСЬКИХ КАРТОК

Цього тижня в Україні запрацював новий закон про фінансовий моніторинг. Зміни торкнулися безготівкових платежів, готівкових переказів, оплати в Інтернеті та навіть грального бізнесу. Але найбільше обговорювали неможливість відтепер

Потрібен буде паспорт: українцям пояснили нові правила під час переказу коштів
поповнювати картки на суму більше п’яти тисяч гривень без ідентифікації особи. То що ж зміниться для звичайних користувачів, ТСН.Тиждень відповів на головні запитання.

Чи зможу я тепер поповнити чужу картку готівкою через термінал?

Так. Але анонімно тільки до 5 тисяч гривень. Далі потрібна ідентифікація особи – це і є нова банківська вимога.

А більше 5 тисяч? Я сплачую за оренду квартири 8 тисяч, як бути? Переказувати двічі по чотири?

Ні, дробити переказ не потрібно. Просто вставте в термінал свою карту – вона буде вам замість паспорта, і поповнюйте будь-чию картку на будь-яку суму, яка не перевищує поріг фінмоніторингу. До речі, поріг цей збільшили майже втричі – до 400 тисяч гривень. Якщо картки немає, йдіть до банківської каси з паспортом.  А для відправлення грошового переказу через Western Union можуть попросити ще заповнити анкету з даними про себе.

А зі своєї картки на чужу картку я зможу переказувати більше?

При карткових переказах усе, як було. Банк уже знає, хто ви, та бачить, кому переказуєте гроші. Жодних змін не помітите взагалі. Усе те саме із переказами з-за кордону. Якщо у вас є валютний рахунок у банку, ви вже ідентифікований клієнт. Тож для вас жодних лімітів та обмежень законом не встановлено.

А як отримувати товари на пошті? Замовив, наприклад, планшет за 12 тисяч, сплачувати збирався  при отриманні…

Якщо ви платите картою – нічого нового. А от при оплаті готівкою суми вище 5 тисяч гривень – потрібно буде показати паспорт.

І це так тепер при будь-якій сплаті більше 5 тисяч? А що з кредитом?

Як кажуть у НБУ, вимоги закону не поширюватимуться на: оплату комуналки, податків, штрафів та сплату кредиту до 30 тисяч гривень. Узагалі, в Нацбанку запевняють, що з новою редакцією закону для 95% клієнтів українських банків життя не зміниться.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com