Відомий соціолог пояснив, чому Зеленський втрачає рейтинг на сході України - Дніро News

Відомий соціолог пояснив, чому Зеленський втрачає рейтинг на сході України

Заступник директора Інституту соціології НАН України Євген Головаха, один з найкращих соціологів країни, розповів, де найбільш помітно відтік підтримки президента Володимира Зеленського.

Головаха у коментарі для НВ нагадав, що за липневими даними соціологічної компанії Рейтинг, Зеленським “більше задоволені на заході країни, де, здавалося б, вотчина “порохоботів”, аніж на сході”.

Такий феномен соціолог назвав “цікавим парадоксом”.

“Схід країни вважає, що президент більшою мірою не виконав своїх обіцянок перед виборцями, наприклад, обіцянку припинити війну. Саме на сході відтік тих, хто підтримав президента, найпомітніший, — розповідає Головаха. — А все тому, що Зеленський, котрий не має політичної суб’єктності, багато в чому діє за інерцією, закладеною Порошенком, і ця інерція його поки що тримає. Але й призводить до закономірного результату — зниження рейтингу”.

Водночас рейтинг президента знижується дуже поступово, адже “українці страшенно не хочуть ще раз, востаннє розчаруватися [у президенті]”. “Адже якщо не Зеленський, то хто потім?”, — передає Головаха настрої українського суспільства.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com