Віктор Ляшко показав, як відсвяткував день народження під час карантину: "Розпочав з поцілунків" - Дніро News

Віктор Ляшко показав, як відсвяткував день народження під час карантину: “Розпочав з поцілунків”

Заступник міністра охорони здоров’я та головний санітарний лікар України Віктор Ляшко 24 квітня, відсвяткував свій день народження.

З цієї нагоди Віктор Ляшко виклав новий пост на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. Він також опублікував фотографію з пробіжки лісом, під час якої подолав 10 кілометрів за 1 годину і 8 хвилин, і розповів, як минув попередній рік.

“42 розпочався з поцілунків дружини та 10 км заряду позитивних емоцій. Хотілось би щоб так і тривав) ну хоча б з поцілунками)) 41 минув. Охарактеризувати його можна деякими фрагменти пісні Pianoбой: Все що тебе не вбиває, Робить тебе сильнішим…”, – написав Віктор Ляшко.Віктор Ляшко

Пост Віктора Ляшка, facebook.com/viktor.liashko

У коментарях до свого допису Віктор Ляшко отримав чимало привітань і теплих слів з нагоди дня народження від українців:

“Щиро вітаю!!) Досягнення усіх цілей, Божої ласки і підтримки!!”, “Все, що тебе не вбиває, робить тебе сильнішим” — то 100% гормезис (короткочасний стрес невеликої сили, який підсилює резерви здоров‘я організму) Вітаю! “, “Вітання і дуже влучно і душевно написано).”, “Вітаю, пане Вікторе, з днем народження! Вірю, що доля не просто вивела на такий шлях, бо Вам він під силу. Тільки вперед і вгору, до нових перемог!!!”, “Вітаю! Правильні ранки – запорука вдалого дня. Так тримати!”, – вітають Віктора Ляшка у коментарях.

Коментарі, facebook.com/viktor.liashko


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com